Fotografia w Podróży – prelekcja i warsztaty

Fotografia w Podróży – prelekcja i warsztaty

W dobie Internetu, aplikacji mobilnych oraz możliwości jakie dają smartfony, czy budżetowe aparaty fotograficzne, fotografia staje się coraz bardziej popularnym hobby. Mimo postępu technologicznego, czy ułatwionych możliwości podróżowania w dalszym ciągu sprzęt fotograficzny obsługuje jego właściciel.

W związku z tym, zapraszam młodzież oraz dorosłych do udziału w otwartej prelekcji fotograficznej na temat fotografii krajobrazowej. Podczas spotkania odbędzie się pokaz slajdów, połączony z przekazaniem przydatnych porad fotograficznych dzięki którym Wasze zdjęcia natychmiast osiągną wyższy poziom! Poza przeglądem urokliwych miejsc naszego kraju dowiecie się min. o:

– sposobach „szukania” ciekawych miejsc do fotografowania,
– podstawowych zasadach kadrowania i komponowania krajobrazu,
– kryteriach doboru aparatu, adekwatnie do własnych potrzeb,
– przydatnych akcesoriach do aparatu oraz ich zastosowania

Ponadto pokaże Wam kilka ciekawych miejsc w popularnych regionach kraju, które są stosunkowo łatwo dostępne, ale znacznie mniej odwiedzane przez turystów.

W ramach prelekcji odbędzie się także panel dyskusyjny, na którym będziecie mogli zadać nurtujące Was pytania. Zatem, jeśli wyjeżdżacie – także z dziećmi! – zastanawiacie się nad kupnem nowego aparatu, albo w jaki sposób wycisnąć maksimum z aparatu w swoim telefonie, to wydarzenie jest właśnie dla Was 🙂

Opisane wydarzenia jest początkiem cyklu comiesięcznych spotkań z fotografią, o których kształcie decydować będą uczestnicy 🙂

Gorąco zapraszam do wspólnej przygody! LINK

No Comments

Post A Comment