SPERSONALIZOWANE KURSY ONLINE

SPERSONALIZOWANE KURSY ONLINE

Zapewne wielu z Was – podobnie jak ja – albo nie może pracować, bo rynek został w zasadzie zatrzymany, albo musi zupełnie zmienić swoje dotychczasowe metody pracy, to chciałbym zaoferować Wam to, w czym sam sprawdzam się najlepiej, czyli szkolenia. W tym przypadku szkolenia online.

Masz potrzebę, albo sytuacja wymaga od Ciebie szybkiego nauczenia się podstaw montażu, rejestracji obrazu i obróbki audio? A może masz zaległe filmy ze swoich lekcji, wakacji czy wydarzeń rodzinnych i chciałbyś aby powstało z nich jedno fajne wideo? Albo po prostu chciałbyś nauczyć się podstaw obróbki zdjęć? Jestem pewny, że mogę Ci pomóc. Moje szkolenia, to propozycja dla zupełnych amatorów, osób które chciałaby opanować podstawy robienia i obróbki zdjęć i filmików.

Edukowaniem innych zajmuję się od lat i wiem, jak ważne jest tutaj indywidualne podejście. Dlatego szczegóły każdego szkolenia ustalamy zawsze wspólnie, bez względu na ich charakter. Możemy się spotkać 1 na 1 lub w większej grupie. Wszystkie proponowane przeze mnie indywidualne szkolenia odbywają się zdalnie.

Podczas szkolenia będziesz na bieżąco widział ekran mojego pulpitu i równocześnie ze mną ćwiczył pokazywane techniki. W przypadku szkoleń z obróbki zdjęć udostępnię zdjęcia do pobrania, abyśmy mogli pracować na tych samych materiałach. Platforma, poprzez która będziemy się komunikować to Microsoft Teams.

Czego mogę Cię nauczyć?

1. Szkolenie: Podstawy rejestracji obrazu (telefon lub aparat), obróbka nagranego dźwięku oraz montaż w darmowych programach zarówno na komputerze jak i na telefonie.

Czas szkolenia to około 3 do 4 godzin (w zależności od ustalonego zakresu tematycznego)

Cena szkolenia indywidualnego: 169 zł brutto

Cena dla grupy (od 2 do 10 osób): 99 zł od uczestnika brutto

Przykłady tego typu, prostych realizacji – kliknij w obrazek!

Zajęcia Klubu Młodego Odkrywcy Relacja z wycieczki w Dolinie Bobrów

2. Szkolenia z obróbki zdjęć cyfrowych na urządzeniach mobilnych oraz komputerze. Podczas kursu poznasz podstawowe zabiegi kadrowania, edycji kolorów, cieni, prześwietleń oraz kompozycji. W ramach obróbki na urządzeniach mobilnych pracować będziemy z wykorzystanie aplikacji Snapseed, PixaLoop czy Instagram.

Czas szkolenia to około 2 godziny.

Cena szkolenia indywidualnego: 129 zł brutto

Cena dla grupy (od 2 do 10 osób): 79 zł od uczestnika brutto

Przykłady tego typu, prostych realizacji – kliknij w obrazek!

Lekcja obróbki zdjęć Jezioro nad Pilicą

*Dla chętnych istnieje również możliwość szkolenia na bardziej zaawansowanym oprogramowaniu Adobe Lightroom.  Jego tematykę oraz cenę ustalamy indywidualniie.

3. Dodatkowo oferuję usługę obróbki twoich filmów i zdjęć . Montaż oraz korekcja kolorów otrzymanych od Ciebie plików odbędzie się przy wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania Veagas PRO.  

Cena dla tej usługi jest przygotowywana indywidualnie w zależności od zakresu tematycznego oraz charakteru materiału.

Zapraszam do kontaktu teraz:

email: kontakt@tomaszbarlak.pl

telefon: 609 229 339

Facebook: To co w kadrze

No Comments

Post A Comment